Испания го закъса в група Е на Евро 2021. Ла фурия

...

Испания го закъса, равенство и с Полша

Испания го закъса в група Е на Евро 2021. " Ла хала " е с второ тъждество в групата, след 1:1 с Полша. Нещата тук стават комплицирани, като сега испанците изостават с две точки от лидера Швеция.

В 6-ата минута Матеуш Клих насочи снаряд, който мина малко над вратата.

В 26-ата минута обаче Морено пусна пас към стоящия наоколо до вратата Мората който отклони топката в съперниковата мрежа за 1:0. Страничният рефер подвигна флага за засада, само че ВАР го опроверга и по този начин голът беше приет

В 43-ата  Свидерски разтресе страничната греда с топовен изстрел от отдалеченост.

" Дружина полска " изравни с първото си състояние през втората част. В 54-ата минута Свидерски центрира, а Левандовски се извиси и вкара първото си попадение в шампионата за 1:1.

Още при ответната си офанзива Испания си завоюва правото да извърши дузпа. Морено обаче пролиля наказателния удар.

Така за пети път футболист пропуща дузпа на Евро 2020.

Последваха нови пропуски на така и така охулвания от почитателите Мората - две обстановки в последните десетк минути на мача.

В последна сметка равенството 1:1 се резервира.

Източник: standartnews.com